Kontaktní informace

Email : info@cistickavod.cz
Telefon : 608 866 226

Cistickavod.cz

Kalkulace na čov

Získejte akční alevu
centrum čističky
Tip: Lité podlahy nahrazují a nastupují na místo klasických betonových podlah.
Anhydritové podlahy jsou známé také jako lité podlahy nebo sádrové podlahy a jsou skvělým řešením podlah v rodinném domě.
Vrtané studny jsou dnes nejrozšířenějším způsobem hloubení studny, protože díky vrtané studni získáte vydatný zdroj kvalitní vody.
Alarmy do domu a bytů montujeme kvalitně a levně po celé ČR! Snadná montáž alarmu do domu, ochrana proti vloupání i požáru.
Betonové podlahy neboli strojně hlazené cementové potěry - jejich výhoda je rychlost, cena a kvalita betonové podlahy. Strojní omítky - moderní způsob realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech.

Poslední zodpovězené dotazy

Musím ještě něco dokupovat k čov ?

Věnujte při výběru čističky vod patřičnou pozornost tomu co obsahuje cenová nabídka. Někteří obchodnicí udávají základní cenu, která může vypadata lákavě, ale po připočtení dalšího nutné přislušenství (kompresor, víko atd.) se cena čističky podstatně zvýší. V naší cenové nabídce je čistička připravena k provozu.

Jsou čističky hlučné ?

Čističky, které dodáváme jsou při provozu velmi tiché, protože neobsahují žádné mechanické rotory nebo česle. Součástí dodávky čističky je kompresor, který má tichý chod.

Bojím se zápachu z čističky vod..

Nemusíte, dobře fungující čovka nezapáchá.

Zvládnu montáž čističky svépomocí ?

Ano, průměrně zručný kutil toto jednoduše zvládne sám.

Je čistička odpadních vod vodní dílo ?

Ano, čistička je vodní dílo a proto se na ni vztahuje i patřičná legislativa. Projekt vám musí vyhotovit oprávněná osoba, čistička musí mít parametry vyhovující současným normám a její stavba podléhá stavebnímu povolení a následně povolení k provozu neboli kolaudaci.

Novinky - Akce

24.07. 201924.07. 2019
AKCE - každý měsíc!!
Každý měsíc pro Vás máme akci na čov a veškerý sortiment! Napište si o cenovou nabídku!

Zájimavosti
Člověk nevydrží bez vody ani 3 dny. Člověk po narození obsahuje 97 % vody, po osmi měsících 81 % a ve stáří 65 let 70 % vody.