Kontaktní informace

Email : info@cistickavod.cz
Telefon : 608 866 226

Cistickavod.cz

Kalkulace na čov

Získejte akční alevu
centrum čističky
Tip: Lité podlahy nahrazují a nastupují na místo klasických betonových podlah.
Anhydritové podlahy jsou známé také jako lité podlahy nebo sádrové podlahy a jsou skvělým řešením podlah v rodinném domě.
Vrtané studny jsou dnes nejrozšířenějším způsobem hloubení studny, protože díky vrtané studni získáte vydatný zdroj kvalitní vody.
Alarmy do domu a bytů montujeme kvalitně a levně po celé ČR! Snadná montáž alarmu do domu, ochrana proti vloupání i požáru.
Betonové podlahy neboli strojně hlazené cementové potěry - jejich výhoda je rychlost, cena a kvalita betonové podlahy. Strojní omítky - moderní způsob realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech.

Kolaudace čističky odpadních vod

Žádost o kolaudaci a zahájení kolaudačního řízení podává stavebník. Formulář pro žádost na kolaudaci čov najdete na www stránkách přislušného úřadu nebo referátu životního prostředí.
K vlastní kolaudaci na místě kde je čistička umístěna dojde v dohodnutém termínu, o kterém budete písemně informování. V tomto dopise naleznete i seznam požadovaných dokumentů, které budete při kolaudaci předkládat.

Zpravidla se jedná o :

  • projektovou dokumentaci
  • dokumentaci ke zvolené čističce odpadních vod, která by měla obsahovat prohlášení o shodě a garantované hodnoty vyčištění vody.
  • při vypouštění vody do povrchových toků např. řeky nebo potoka budete potřebovat vyjádření správce toku.

Není možné úplně zobecnit to co po Vás bude příslušný úřad požadovat, a proto je třeba brát ohled na místní podmínky a situaci a všechny nejasnosti řešit právě s tímto úřadem.

<< Montáž čističky || Provoz čističky >>

Novinky - Akce

24.07. 201924.07. 2019
AKCE - každý měsíc!!
Každý měsíc pro Vás máme akci na čov a veškerý sortiment! Napište si o cenovou nabídku!

Zájimavosti
Člověk nevydrží bez vody ani 3 dny. Člověk po narození obsahuje 97 % vody, po osmi měsících 81 % a ve stáří 65 let 70 % vody.