Kontaktní informace

Email : info@cistickavod.cz
Telefon : 608 866 226

Cistickavod.cz

Kalkulace na čov

Získejte akční alevu
centrum čističky
Tip: Lité podlahy nahrazují a nastupují na místo klasických betonových podlah.
Anhydritové podlahy jsou známé také jako lité podlahy nebo sádrové podlahy a jsou skvělým řešením podlah v rodinném domě.
Vrtané studny jsou dnes nejrozšířenějším způsobem hloubení studny, protože díky vrtané studni získáte vydatný zdroj kvalitní vody.
Alarmy do domu a bytů montujeme kvalitně a levně po celé ČR! Snadná montáž alarmu do domu, ochrana proti vloupání i požáru.
Betonové podlahy neboli strojně hlazené cementové potěry - jejich výhoda je rychlost, cena a kvalita betonové podlahy. Strojní omítky - moderní způsob realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech.

Montáž čističky odpadních vod

Instalaci čističky odpadních se provádí podle projektové dokumentace. Ke konkrétnímu typu čističky odpadních vod obdržíte od výrobce návod k montáži i k provozu a požadovanou stavební připravenost.
Montáž by měla provádět odborná firma, ale z praxe víme, že montáž čističky odpadních vod zvládnete svépomocí a možná i kvalitněji.
Držte se pokynů výrobce a projektové dokumentace, protože nesmíte zapomenout, že Vás čeká kolaudace čističky odpadních vod jako vodního díla.

Na Vaše přání zajistíme :

  • dovoz čističky po celém uzemí ČR
  • montáž a osazení čističky
  • zprovoznění čističky
  • montáž nástavce

<< Stavební povolení čov || Kolaudace čističky >>

Novinky - Akce

24.07. 201924.07. 2019
AKCE - každý měsíc!!
Každý měsíc pro Vás máme akci na čov a veškerý sortiment! Napište si o cenovou nabídku!

Zájimavosti
Člověk nevydrží bez vody ani 3 dny. Člověk po narození obsahuje 97 % vody, po osmi měsících 81 % a ve stáří 65 let 70 % vody.