Kontaktní informace

Email : info@cistickavod.cz
Telefon : 608 866 226

Cistickavod.cz

Kalkulace na čov

Získejte akční alevu
centrum čističky
Tip: Lité podlahy nahrazují a nastupují na místo klasických betonových podlah.
Anhydritové podlahy jsou známé také jako lité podlahy nebo sádrové podlahy a jsou skvělým řešením podlah v rodinném domě.
Vrtané studny jsou dnes nejrozšířenějším způsobem hloubení studny, protože díky vrtané studni získáte vydatný zdroj kvalitní vody.
Alarmy do domu a bytů montujeme kvalitně a levně po celé ČR! Snadná montáž alarmu do domu, ochrana proti vloupání i požáru.
Betonové podlahy neboli strojně hlazené cementové potěry - jejich výhoda je rychlost, cena a kvalita betonové podlahy. Strojní omítky - moderní způsob realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech.

Plovoucí podlahy najdeme zejména v bytech panelových domů, jejich nespornou výhodou je totiž akustická izolace, která častý domovní hluk sníží na naprosté minimum. Tento typ podlah má ale i spoustu dalších plus – například, pokud se budeme bavit o pokládce. Ta je totiž velmi rychlá, pokud tedy nenajmete řemeslníka, který pracuje dosti ledabyle.

Plovoucí podlahy jsou i zdravotně nezávadné a velice snadno se udržují, což určitě ocení nejedna hospodyně. Hodí se prakticky do jakékoliv místnosti domu či bytu, snad kromě předsíní, kde se často mění teplota, což tomuto typu podlah ani trochu nesvědčí.

Typická plovoucí podlaha je složena z několika různých vrstev. Když to vezmeme odspodu, najdeme podkladní vrstvu, na ní je pak umístěna takzvaná zvukově izolační vrstva. Následují vrstvy roznášecí a nášlapná, která je vlastně úplně svrchu.

A proč se plovoucí podlaze vlastně říká plovoucí? Je to proto, že není pevně spojena s takzvanou podkladní vrstvou, toto se řeší vesměs díky zámkovým spojům. Snad i proto získala svůj název, protože takříkajíc „plave“.

Plovoucí podlahy jsou skutečná paráda pro obývák, kuchyni nebo třeba dětský pokoj, kde jsou jinak nečistoty opravdu na denním pořádku. Tento typ podlah lze připravit z celého množství materiálů, ať už jde o klasický laminát, dřevo, korek nebo linoleum, tomu se rozhodně meze nekladou.

Jednoduše vzato, laminátové plovoucí podlahy asi opravdu není třeba představovat. Jsou odolné vůči poškrábání a vydrží opravdu celé věky, takže není ani ten nejmenší důvod, proč o nich nezačít uvažovat. Odolají i vzdušné vlhkosti a jsou velmi stabilní, a to i přes zdánlivě jednoduchou konstrukci.

A co takhle korkové plovoucí podlahy? Ty jsou sice o něco dražší než laminát nebo klasické dřevo, ale o to déle vydrží a o to lépe se na ně kouká, působí totiž skutečně přírodním dojmem.

Novinky - Akce

24.07. 201924.07. 2019
AKCE - každý měsíc!!
Každý měsíc pro Vás máme akci na čov a veškerý sortiment! Napište si o cenovou nabídku!

Zájimavosti
Člověk nevydrží bez vody ani 3 dny. Člověk po narození obsahuje 97 % vody, po osmi měsících 81 % a ve stáří 65 let 70 % vody.