Kontaktní informace

Email : info@cistickavod.cz
Telefon : 608 866 226

Cistickavod.cz

Kalkulace na čov

Získejte akční alevu
centrum čističky
Tip: Lité podlahy nahrazují a nastupují na místo klasických betonových podlah.
Anhydritové podlahy jsou známé také jako lité podlahy nebo sádrové podlahy a jsou skvělým řešením podlah v rodinném domě.
Vrtané studny jsou dnes nejrozšířenějším způsobem hloubení studny, protože díky vrtané studni získáte vydatný zdroj kvalitní vody.
Alarmy do domu a bytů montujeme kvalitně a levně po celé ČR! Snadná montáž alarmu do domu, ochrana proti vloupání i požáru.
Betonové podlahy neboli strojně hlazené cementové potěry - jejich výhoda je rychlost, cena a kvalita betonové podlahy. Strojní omítky - moderní způsob realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech.

Biologické čističky odpadních vod

Většina čističek odpadních vod pořizovaných k rodinným domům či rekreačkním objektům jsou biologické čističky odpadních vod.
V těchto čističkách nejsou žádné pohyblivé mechanické rotory, česle nebo jiná pohyblivá mechanická tělesa, ale čistění vody je zajištěno kombinací působení bakterií a přísunem vzduchu z kompresoru neboli dmychadla.
Velkou výhodou těchto čističek je nízká pořizovací cena, nízké provozní náklady a zároveň vysoká spolehlivost.
Za biologickou čističku odpadních vod lze zařadit jímku na vodu. Tuto vodu je možné využít k zálivce zahrady.

Mechanické čističky odpadních vod

Dalším druhem čističek odpadních vod jsou mechanické čov, které se však díky své vyšší pořizovací ceně, složitější technologií a nutností odborného seřízení a servisu netěší takové oblibě jako bilogické čističky.
Mechanické čištění je využíváno u centrálních čistíren s větší kapacitou, kam je sváděna voda z celé obce či města.
Hrubší pevné částice se odstraňují průtokem odpadní vody rošty a síty. Těžší částice (zrnka písku a štěrk) se usazují v lapácích písku. Zbývající usaditelné látky se odstraňují v usazovacích nádržích.

Plánování čističky || Projektová dokumentace || Stavební povolení

Novinky - Akce

24.07. 201924.07. 2019
AKCE - každý měsíc!!
Každý měsíc pro Vás máme akci na čov a veškerý sortiment! Napište si o cenovou nabídku!

Zájimavosti
Člověk nevydrží bez vody ani 3 dny. Člověk po narození obsahuje 97 % vody, po osmi měsících 81 % a ve stáří 65 let 70 % vody.