Kontaktní informace

Email : info@cistickavod.cz
Telefon : 608 866 226

Cistickavod.cz

Kalkulace na čov

Získejte akční alevu
centrum čističky
Tip: Lité podlahy nahrazují a nastupují na místo klasických betonových podlah.
Anhydritové podlahy jsou známé také jako lité podlahy nebo sádrové podlahy a jsou skvělým řešením podlah v rodinném domě.
Vrtané studny jsou dnes nejrozšířenějším způsobem hloubení studny, protože díky vrtané studni získáte vydatný zdroj kvalitní vody.
Alarmy do domu a bytů montujeme kvalitně a levně po celé ČR! Snadná montáž alarmu do domu, ochrana proti vloupání i požáru.
Betonové podlahy neboli strojně hlazené cementové potěry - jejich výhoda je rychlost, cena a kvalita betonové podlahy. Strojní omítky - moderní způsob realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech.

Žumpa (bezodtoková jímka)

Žumpa je plastová nebo betonová nádrž, která je určena k vypouštění odpadních vod z domácností, chat apod.
Vzhledem k tomu, že v žumpě neprobíhají samočisticí procesy, je třeba žumpu kontrolovat a při zaplnění vyvážet. Žumpa vyrobená z plastu nebo jako betonová jímka nesmí prosakovat. Pořizovací náklady na žumpu jsou 45-80 tis. Dále je nutno přičíst náklady na vyvážený žumpy, které se odvíjí od vzdálenosti nejbližší centrální ČOV s volnou kapacitou.Žumpa se nachází pod úrovní terénu a při montáži je dobré zohlednit právě přístup mechanizace na odvoz odpadní vody.

Doporučení :
Žumpu bychom doporučili pro rekreační objekty a pro objekty kde není možnost provozovat ČOV. Nevýhodou je možný zápachu, zvyšující se náklady na dopravu a tedy i vývoz žumpy, vysoké pořizovací náklady.

Máte dotaz na téma Žumpa ?

 

Novinky - Akce

24.07. 201924.07. 2019
AKCE - každý měsíc!!
Každý měsíc pro Vás máme akci na čov a veškerý sortiment! Napište si o cenovou nabídku!

Zájimavosti
Člověk nevydrží bez vody ani 3 dny. Člověk po narození obsahuje 97 % vody, po osmi měsících 81 % a ve stáří 65 let 70 % vody.